O NÁS

Spoločnosť Consulentia s.r.o. vznikla v roku 2002. Za obdobie svojej činnosti sa vyprofilovala ako konzultačno – poradenská firma, ponúkajúca služby súvisiace so zakladaním obchodných spoločností, ich manažmentom a ďalšie, s tým súvisiace doplnkové služby.

Našim hlavným zámerom je poskytovať služby na vysokej profesionálnej úrovni, v záujme dosiahnutia plnej spokojnosti nášho klienta. Seriózny a korektný prístup k riešeniu požiadaviek a potrieb našich klientov je pre nás základným hodnotovým princípom, a úplnou samozrejmosťou je diskrétnosť v rámci celého procesu komunikácie a obchodného vzťahu s klientom.

Náš Facebook

Právne oznámenia:
Táto stránka nemá charakter právneho poradenstva. Aj, keď sme urobili maximum, pokiaľ ide o presnosť a správnosť poskytnutých informácií, nemôžeme prevziať právnu zodpovednosť za akékoľvek vyhlásenie vo vyššie uvedených textoch. Naša spoločnosť nemá priame právne poradenstvo. Ak je to potrebné, pracujeme so spoločnosťami, jednotlivcami alebo inštitúciami, ktoré majú potrebné povolenie (notári, advokáti, a pod.).